Pika-Pika.
portfolio

Zbiór uchwyconych przez nas pięknych chwil, szczerych emocji. Nie ma tu miejsca na sztuczne uśmiechy ani pozowanie na baczność. Wasze zadanie to świetnie się bawić tu i teraz, nasze – uwiecznić to aparatem na później.

reportaż
ślubny.

Najpiękniejszy dzień w życiu. Tyle się dzieje! Przygotowania, fryzjer, makijaż, suknia, garnitur, buty… czy wszystko gotowe? Nie ma czasu się zastanawiać, bo to już ceremonia, już pierwszy taniec i zabawa do białego rana. Całość mija tak szybko…

Ale bez nerwów, wszystko uwiecznione na fotografiach, spontaniczne emocje, uśmiechy, łzy, dekoracje, wszystkie detale, których nie sposób zapamiętać, a do których można potem wracać latami.

sesja
poślubna.

Gdy emocje po tym niezwykłym, weselnym dniu trochę opadną, a Wy, już jako mąż i żona, wrócicie po miodowej regeneracji, czas na kolejną dawkę pięknych wspomnień. Teraz jest okazja, żeby jeszcze raz założyć suknię, garnitur, wyluzować się i wyglądać pięknie. Sesja w otoczeniu kwitnącego sadu, pola, lasu lub jeziora? Wybór jest nieograniczony. Ma być przyjemnie, tak jak lubicie, a my zajmiemy się resztą.

sesja
narzeczeńska.

Czy będziesz moją żoną?

Niech zgłosi się ta osoba, która nie płakała wypowiadając sakramentalne TAK. Tyle pięknych emocji, tyle miłości. Początki planowania, jaką datę, jakie miejsce wybrać? Szukanie sukni, wybór zaproszeń, obrączek. A gdzie moment na uwiecznienie tego, co teraz? Krzysiek biegnie z aparatem, aby złapać Was na chwilę między próbnym makijażem, a wizytą u krawca. To właśnie idealny moment na krótką przerwę, skupienie się na emocjach i urokliwą, narzeczeńską sesję.

sesje
rodzinne/okolicznościowe.

Krzyśka z aparatem można znaleźć tam, gdzie każda ważna chwila. Sprawi, że z rodziną zawsze pięknie wyjdzie się na zdjęciu. Przez ciążę po narodziny, pierwsze kroki, pierwsze urodziny, a potem równie ważne te czterdzieste lub osiemdziesiąte, jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie, większe bądź mniejsze imprezy okolicznościowe… i wszelkie inne wydarzenia, które trzeba zachować w pamięci.